Majówka 2021

Kulinarna Majówka z Pasją Kasi

 

Na nadchodzącą Majówkę Pasja Kasi poleca nasze domowe zestawy obiadowe, w dniu 1 maja a więc Święto pracy większość lokali gastronomicznych będzie nieczynna, a więc już dziś zapewnij sobie i rodzinie pyszny obiad, gotowy po podgrzaniu. Wychodząc naprzeciw Państwa zapytaniom przygotowaliśmy tą ofertę by po podgrzaniu zjeść domowy obiad nie stojąc pół dnia w kuchni. Wybraliśmy celowo dwa gatunki mięs – wieprzowe i drobiowe, przygotowane bez panierki. W cenę dania wchodzi mięsny sos pieczeniowy co pozwoli na taką samą jakość na drugi dzień.

Każdy zestaw będzie bardzo ładnie zapakowany tzn. każdy element dania – mięso, dodatki warzywne czy pyzy pakowane osobno, ułatwi to więc przygrzanie dania w sobotę czy niedzielę.

Wybierz mięso, dodatki i warzywa za jedyne 15 zł, odbiór własny lub z dowozem (przy piątkowej dostawie obiadowej lub zamówieniu 3 zestawów (przy zamówieniach złożonych do czwartku).

Wydawanie zestawów odbywa się w PIĄTEK   30 kwietnia.

 

Wybierz  Mięso:  Tradycyjna rolada wieprzowa plus sos ciemny pieczeniowy  lub filet z kurczaka zawijana rolada plus sos ciemny pieczeniowy

W cenie dodaj:   domowe pyzy 3 szt./porcja    lub   pieczone ziemniaczki  podane w aluminiowej foremce gotowe po włożeniu do piekarnika

W cenie dodaj warzywka:  kapusta gotowana lub domowe buraczki

 

Całość wraz ze wszystkimi opakowaniami za jedyne 15 zł za zestaw.

 

OFERTA OGRANICZONA do wyczerpania zapasów, które będziemy przygotowywać dla Was w piątek

Zamówienia   email :  pasjakasi@wp.pl

Tel.  534-177-888

Czwartek (złóż zamówienie ) i piątek (dostępne dania do wyczerpania zapasów).

W przypadku dużej ilości zamówień zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania dostaw do domu i będziemy prosili o odbiory własne, dlatego zamów wcześniej i zapewnij sobie dostawę.